Oferta

Obszary Działalności

Wykonywanie nawierzchni drogowych

Przy wykonywaniu nawierzchni drogowych polegamy na wieloletnim doświadczeniu oraz innowacyjnych rozwiązaniach opartych na zaawansowanej technologii. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz specjalistycznej bazie sprzętowej co roku budujemy oraz remontujemy dziesiątki kilometrów dróg w naszym kraju.

Oferujemy także możliwość wynajęcia maszyn do robót bitumicznych.Frezowanie nawierzchni bitumicznych

Oferujemy usługi w zakresie renowacji jezdni metodą wymiany nawierzchni poprzez specjalistyczne frezarki, które na zimno usuwają uszkodzoną powierzchnię o określonej grubości.

Frezowanie nawierzchni wykonujemy frezarką firmy WIRTGEN W150.Usługi dodatkowe

Montaż i sprzedaż barier drogowych

Układanie poboczy

Przesiewanie kruszyw

Budownictwo przemysłowe

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo niwelacji przy budowie hal magazynowych i obiektów przemysłowych. W porozumieniu z inwestorem optymalizujemy wykonywany projekt oraz oferujemy kompleksowe wykonawstwo sieci kanalizacyjnych, prac ziemnych jak również układu drogowego z kostką brukową lub masą asfaltową.

Nasze doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt dają nam możliwość realizacji dowolnego obiektu budowlanego.

Stabilizacja gruntu

Specjalizujemy się w stabilizacji, rekultywacji i osuszaniu gruntów. Podczas naszych realizacji używamy tylko dopuszczone przez IBDM środki scalające grunt.

Wszelkie zalety stabilizacji gruntu spoiwami hydraulicznymi sprawiają, że jest ona technologią uregulowaną w zakresie norm i specyfikacji technicznych, powszechnie stosowana i zaakceptowaną w budownictwie dla wzmacniania gruntów słabonośnych, wykonywania nasypów oraz podbudów pomocniczych w nawierzchniach drogowych.