Artykuły

XI Gala Przedsiębiorczości

13 listopada 2015r. w Limanowskim Domu Kultury, Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej i Powiatowym Urzędem Pracy, organizował XI edycję Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości. Firma Zibud po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w kategorii "Lider Powiatu Limanowskiego".

Coroczne listopadowe Święto Limanowskiej Przedsiębiorczości ma na celu podkreślenie roli i znaczenia firm, które funkcjonują w regionie i które mają wpływ na gospodarczy rozwój powiatu limanowskiego. Przez ostatnie 10 lat zaprezentowane zostały sukcesy i osiągnięcia prawie 400 firm, które w trakcie limanowskiego święta przedsiębiorczości odebrały nagrody i wyróżnienia w kategoriach „Lider Biznesu”, „Przedsiębiorca Roku” a także „Za działalność charytatywną wśród lokalnej społeczności”. Gala jest również podziękowaniem dla ludzi, którzy tworzą przyjazny klimat wokół przedsiębiorczości.

  • wyroznienie_2015_big

adres: 34-608 Kamienica 477   tel/fax: 18 332 34 08   kom: 601 640  723    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zibud Kamienica 2016 - Joomla Templates.