Zibud wyróżniony w konkursie Gala Przedsiębiorczości Powiatu Limanowskiego

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma otrzymała wyróżnienie w kategorii "Duże Firmy" w konkursie „Gala Przedsiębiorczości Powiatu Limanowskiego” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Limanowej i Radę Przedsiębiorczości Powiatu Limanowskiego.

Konkursu ma na celu wspieranie przedsiębiorczości poprzez promocję firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne z zachowaniem zasad etyki biznesu. Dotyczy on również osób, które swym działaniem szczególnie przyczyniają się do tworzenia sprzyjających warunków dla przedsiębiorczości jak i rozwoju lokalnej społeczności.

Do konkursu zapraszani są przedsiębiorcy zarejestrowani na terenie Powiatu Limanowskiego.

  • nominacja_2010
  • wyroznienie_2010

XI Gala Przedsiębiorczości

Podczas XI Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości firma Zibud po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w kategorii "Lider Powiatu Limanowskiego". Konkurs ma na celu podkreślenie roli i znaczenia firm, które mają wpływ na gospodarczy rozwój powiatu limanowskiego.

Czytaj więcej: XI Gala Przedsiębiorczości

Wyróżnienie dla P.B.U. Zibud

Nasza firma otrzymała wyróżnienie w kategorii "Duże Firmy" w konkursie Gala Przedsiębiorczości Powiatu Limanow- skiego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Limanowej i Radę Przed- siębiorczości Powiatu Limanowskiego.

Czytaj więcej: Zibud wyróżniony w konkursie...

Debiut roku 2006

Firma Zibud została nagrodzona w kategorii ,,Debiut Roku 2006”. W kategorii tej nagrody odebrali przedstawiciele nowo utworzonych przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnością.

Czytaj więcej: Zibud nagrodzony w kategorii Debiut Roku 2006

adres: 34-608 Kamienica 477   tel/fax: 18 332 34 08   kom: 601 640  723    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zibud Kamienica 2016 - Joomla Templates.