Zibud nagrodzony w kategorii Debiut Roku 2006

„Powiat Limanowski to nie tylko wspaniała przyroda, żywe tradycje i kultura, ale to ziemia obdarzona wyjątkowymi ludźmi – ludźmi mądrymi i pracowitymi. Dzisiaj na tej sali udało nam się spotkać z elitą naszej powiatowej społeczności. Bohaterami dzisiejszej uroczystości są ludzie wyjątkowi - przedsiębiorcy. Wszyscy - a więc Ci którzy prowadzą działalność produkcyjną, budowlaną, handlową lub usługową czy też rolniczą albo też zajmują się agroturystyką i robią to na własną odpowiedzialność, własne ryzyko – są przedsiębiorcami” – tymi słowami Starosta Limanowski Roman Duchnik powitał uczestników konkursów oraz zaproszonych na „Galę Przedsiębiorczości Powiatu Limanowskiego 2006 r.”

Z dumą informujemy, że firma PBU Zibud została nagrodzona w kategorii ,,Debiut Roku 2006”. W kategorii tej nagrody odebrali przedstawiciele nowo utworzonych przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnością.

XI Gala Przedsiębiorczości

Podczas XI Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości firma Zibud po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w kategorii "Lider Powiatu Limanowskiego". Konkurs ma na celu podkreślenie roli i znaczenia firm, które mają wpływ na gospodarczy rozwój powiatu limanowskiego.

Czytaj więcej: XI Gala Przedsiębiorczości

Wyróżnienie dla P.B.U. Zibud

Nasza firma otrzymała wyróżnienie w kategorii "Duże Firmy" w konkursie Gala Przedsiębiorczości Powiatu Limanow- skiego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Limanowej i Radę Przed- siębiorczości Powiatu Limanowskiego.

Czytaj więcej: Zibud wyróżniony w konkursie...

Debiut roku 2006

Firma Zibud została nagrodzona w kategorii ,,Debiut Roku 2006”. W kategorii tej nagrody odebrali przedstawiciele nowo utworzonych przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnością.

Czytaj więcej: Zibud nagrodzony w kategorii Debiut Roku 2006

adres: 34-608 Kamienica 477   tel/fax: 18 332 34 08   kom: 601 640  723    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zibud Kamienica 2016 - Joomla Templates.